Finanse

Pro Aid jest nie tylko biurem rachunkowym, ale także doradcą finansowym. Nasza oferta jest skierowana dla osób prowadzących działalność gospodarczą, a także do klienta detalicznego. Pomożemy przy wyborze najlepszych produktów bankowych na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie w bankowości pozwala na porównanie ofert wielu banków na jednym spotkaniu.

Największym atutem naszego doradztwa jest to, że jesteśmy niezależni. Mamy do wyboru całą ofertę rynkową a nie tylko ofertę jednego banku. Daje to Państwu pewność, że pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Nie ma banku idealnego, jeden ma tanie kredyty, inny wysoko oprocentowane lokaty, jeszcze inny korzystny rachunek bankowy. My jesteśmy po to aby wskazać w których bankach które rozwiązania są warte uwagi.

Połączenie księgowości, z doradztwem finansowym jest dla Państwa dużą oszczędnością czasu. Wystarczy nam powiedzieć o swoich potrzebach finansowych. Państwa dokumenty są u nas a więc nie trzeba ich kompletować. My porównujemy oferty, wypełniamy wnioski, zajmujemy się uruchomieniem kredytu oraz jego obsługą posprzedażową.